Kuzey Makedonya'da oturma izni

Üsküp Türk çarşısında bulunan ofisimizle sizlere oturum izni alma konusunda da yardımcı olmaktayız. Armoni Medja Doo danışmanlık olarak Makedonya'da yaşamak isteyenlerin tüm yasal işlerimlerinde yanındayız. 

Çalışma izni verilip verilmeyeceği Çalışma Bakanlığı uzmanlarınca değerlendirilecek olup; iş piyasasındaki durum, ekonomik konjonktür, işverenin mali yapısı, istihdama katkısı ve yabancı için yapılacak güvenlik soruşturması gibi birçok değişkene bağlıdır. Şirketinizi kurduktan sonra çalışma ve oturma izni almanız konusunda Armoni Medja Doo olarak sizlere yardımcı oluyoruz 

 

KUZEY MAKEDONYA'DA OTURUM İZNİ NASIL ALINIR?

 

Kuzey Makedonya'da yatırım yoluyla oturum izni alınabilir. Ülkede oturma izni almak için 5000 euro sermayeli bir şirket kurmak yeterli olmaktadır. Kuzey Makedonya'da şirket kurarak oturum izni almanız konusunda Armoni Medja Doo olarak yardımcı olmaktayız. Armoni Medja Doo, 7 yıldır başkent Üsküp'te faaliyet gösteren medya ve danışmanlık şirketidir.

 

KUZEY MAKEDONYA'DA OTURUM İZNİ KAÇ GÜNDE ÇIKAR?

 

Kuzey Makedonya'da şirket kurduktan sonra oturma izni başvurusu yapılır. Yapılacak başvurunun ardından oturum izniniz 45 gün gibi bir sürede çıkmaktadır.

 

KUZEY MAKEDONYA'DA KAÇ YILLIK OTURUM İZNİ VERİLİR?

 

Kuzey Makedonya'da oturum izni ilk etapta 6 ay veya 1 yıllık verilir. Sonraki yıllarda kalıcı oturum izni alabilmek için bazı şartları yerine getirmek gerekmektedir. Bu şartları yerine getiren yatırımcı ilk önce kalıcı oturum sonrasında ise Kuzey Makedonya'da vatandaşlık başvurusu yapabilir.

Kuzey Makedonya'da oturum izni almak istiyorsanız bize whatsapp veya e posta üzerinden ulaşabilirsiniz.

E posta: sadiksimsek58@gmail.com --- Whatsap:: 0544 373 08 50

Hızlı iletişim
  • 05443730850
  • 05443730850
  • sadiksimsek58@gmail.com
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara