Kuzey Makedonya'da Şirket Kuruluşu

Kuzey Makedonya'da şirket kurmak için karar alınacak ve alınacak kararda yetkili olarak bir kişi bildirilecektir. Tabi ki bu evrakların da tercümesi yapılması ve noterden onaylanması gerekmektedir. Bu süreçte yanınızda oluyoruz. Şirketinizi kuruyor ve bu konuda size yardımcı oluyoruz

 

KUZEY MAKEDONYA HAKKINDA

 

Başkenti Üsküp olan Kuzey Makedonya, Avrupa Birliği üyesi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Birçok Türk şirketinin bulunduğu Kuzey Makedonya adeta Türk iş insanları için Avrupa'ya açılan bir kapıdır. Kosova, Sırbistan, Bulgaristan, Yunanistan ve Arnavutluk gibi ülkelerle sınır komşusu olan Kuzey Makedonya adeta Türk şirket cennetidir. Ülkede faaliyet gösteren çok sayıda Türk şirketi bulunmaktadır. 

 

KUZEY MAKEDONYA ŞİRKET KURULUŞU KAÇ GÜN SÜRÜYOR?

 

Kuzey Makedonya'da şirket kurtuluşu ortalama 3 gün  ile 7 gün arasında gerçekleşir. Sürecin resmi tatile denk gelmesi durumunda ise uzama söz konusudur.

 

KUZEY MAKEDONYA'DA ŞİRKET KURULUŞU İÇİN SERMAYE NE KADAR?

 

Kuzey Makedonya'da şirket kurmak için gerekli sermaye tutarı 5000 eurodur. Bu tutar şirketi kuran kişi tarafından şirketin banka hesabına yatırılır. Devlet sermaye ödemesi için 1 yıl süre vermektedir. Başlangıçta herhangi bir sermaye ödeme yapılmaması zorunluğu yoktur. Ödenen bu sermaye şirkete ait bir sermaye olduğundan ertesi gün banka hesabınızdan çekmeniz de herhangi bir kısıtlamaya ve blokaj bulunmamaktadır.

KUZEY MAKEDONYA'DA ŞİRKET KURULUŞU  İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR?

Kuzey Makedonya'da şirket kuruluşu için gerekli evraklar listesi oldukça azdır; Pasaport ve Kimlik tercümelerinizle şirket kuruluşu gerçekleşir. Şirketinizi kurarken bu tercümeleri ücretsiz olarak yapmaktayız.

 

KUZEY MAKEDONYA'DA ŞİRKET KURMANIN MALİYETİ NE KADARDIR?

 

Kuzey Makedonya'da şirket kurmanın maliyeti şirketin faaliyet konusuna göre değişkenlik gösterir. Ayrıntılı bilgi için whatsapp 0544 373 08 50  üzerinden bize yazabilirsiniz.  Resmi masraf içerisinde resmi şirket kuruluş harçları, noter masrafları, tercüme masrafları, faaliyet belgesinin çıkarılması, kaşe ve mühürün yaptırılması gibi masraflar yer alır. 

 

ŞİRKETİNİZİ TÜRKÇE BİLEN AVUKATIMIZ VE MUHASEBECİMİZLE KURUYORUZ

 

Armoni Medja Doo olarak şirketinizi hızlı bir şekilde kuruyor ve tüm yasal süreçte yanınızda oluyoruz. 7 yıldır başkent Üsküp'te faaliyet gösteren Armoni Medja Doo şirketimizin ofisi Üsküp Türk çarşısında yer almaktadır. Şirketinizi hızlı bir şekilde kuruyor ve teslim ediyoruz. 

Kuzey Makedonya şirket kuruluşu hakkında bilgi almak için whatsapp veya e posta üzerinden bize yazabilirsiniz;

E posta: sadiksimsek58@gmail.com --- Whatsap:: 0544 373 08 50

Detaylı Bilgi için Talep ve Teklif Formumuzu Doldurun

Hızlı iletişim
  • 05443730850
  • 05443730850
  • sadiksimsek58@gmail.com
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara